Sports Tracker v mobilu, proč Vás donutí sportovat

Logo Sports TrackerPoprvé jsem se s Sports Tracker setkal na svém původním mobilu Nokia E71, ještě když aplikaci vyvíjela Nokia. Po koupi telefonu s Androidem (Samsung Galaxy S2 – proč si jej koupit) jsem zjistil, že tento program Nokia úplně odprodala. Kvalita však neutrpěla, naopak program nabízí řadu užitečných funkcí. Proč vlastně donutí člověka běhat, jezdit na kole nebo snowboardu?

sports_tracker_main_page_bicycle
Využití aplikace v praxi s držákem na kolo

Jednoduše je to zábava. Své sportovní aktivity si nejen můžete nahrát, vyhodnotit, ale chlubit se přátelům na Facebooku, Twitteru a pokud někdo ze známých používá SportsTracker jednoduše si jej přidáte do přátel.

sports_tracker_cycling
SportsTracker v držáku na kolo

SportsTracker má přednastavené režimy pro běh, kolo, brusle, běžky a další. Můžete si vytvořit i vlastní specifický nenaleznete-li sport, který chcete provozovat. Aplikace určuje a zapisuje polohu pomocí GPS. Během aktivity můžete pozorovat svojí aktuální rychlost, průměrnou rychlost, převýšení, popřípadě zobrazit mapu s vaší stopou atd. Aplikace zapisuje a vypočítává mnoho údajů. Ty máte pote uložené v telefonu a nebo si je můžete synchronizovat do webového rozhraní služby (www.sports-tracker.com).

sportstracker_web_dashboard
SportsTracker webové rozhraní

V aplikaci oceňuji možnost si fotit a poslouchat hudbu (tyto údaje s polohou si Sports Tracker také zapisuje ;)). Aplikaci nemohu vytknout snad nic kromě případu kdy sportujete a vybije se Vám baterka. V takovém případě o poslední aktivitu přijdete, protože se smažou data. Jinak si nemohu stěžovat.

Snad jen podotknu, že teď mi chybí pouze SportsTracker Bluetooth Heart Monitor. Díky této věcičce pak v aplikaci uvidíte jaký jste měli tep. Jaké máte zkušenosti se SportsTracker Vy? Také sportujete raději?

Aplikace je dostupná v Google Play (Android), iTunes (Apple), Windows Phone (Nokia).


7 komentářů u „Sports Tracker v mobilu, proč Vás donutí sportovat“

  1. mám problém s tím, že když se mi ztratí signál, tak zůstanou zobrazeny poslední údaje a jakmile signál chytí, tak to dopočítává a napočítá údaje navíc

    1. To mě to dopočítává rovnou čáru. Občas mi vypadne signál jen na pár metrů. V webovém rozhraní by to mělo jít upravit, ale zatím jsem to nezkoušel.

  2. Pri foteni mi na SE xperii a na htc-cku mi cely ST pravidelne pada… Veelmi mi to vadi a neviem co s tym…

    1. To bude různé asi model od modelu. Reinstalovat si předpokládám zkoušel. Moc ti k tomu neporadím nejlepší kompatibilitu jsem měl se Samsung Galaxy S2 a například u Samsung Galaxy S3 mi u Sport Trackeru nejde audio přehrávač a při ukládání cyklo trasy o délce cca 130 Km se musí pěkně počkat, jinak by aplikace přestala pracovat. Je to opravdu přístroj od přístroje a to je nevýhoda roztříštěnosti Androida.

  3. nevím jestli to víte ale aplikace endomondo je daleko daleko lepší lze instalovat z obchod play bomba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.