Karolína Peake (ne)překvapila

V minulém týdnu, když jsem seděl s kamarádem v čajovně jsme poměrně značnou chvíli diskutovali o tom koho volit. Komunisty a Věci Veřejné z principu asi ne, sociální demokratům v současné ekonomické situaci nedůvěřuji a pravice v čele s volebním manažérem (šmelinářem) Drobilem a Kalouskem také nebude to pravé.

Karolína Peake - zdroj: Facebook
Karolína Peake - zdroj: Facebook

Dlouho jsem se pozastavoval nad Karolínou Peake. Relativně velice schopná politička, která je nejen odborníkem na svém místě, člověkem s vysokým vzděláním, ale i ženou, matkou dvou dětí a věřím tomu i slušným člověkem. Ostatně i Andrej Babiš v Otázkách Václava Moravce podotkl, že takové schopné a krásné ženské je pro Věci Veřejné škoda.

Je tomu skutečně tak a pravděpodobně i Karolína Peake si po dlouhém přemýšlení uvědomila, že má-li mít její práce smysl a chce-li mít možnost realizovat své politické cíle. Musí z Věcí Veřejných odejít. Věřím, že její politická kariéra tak jak je nastartovaná poběží dál, protože volů a obecně testosteronu v české politice je víc než zdrávo.

6 komentářů u „Karolína Peake (ne)překvapila“

 1. Pani K.Peak, mam na Vas dotaz, pracovala jsem 38 roku a mam 2 syny, vystudovali a maji sve zivoty. Ziji sama z duchodu 7813 Kc. Vyjit po zaplaceni najemneho a zakoupeni leku je hodne tezke. Nyni nemam na zubni korunku /vzdy jsem se starala o sve zuby/ 4.500,- Kc…Prosim poradte mi jak dale …ma cenu zit v takovychto podminkach k zivotu. Vzdy, kdyz tam odhlasujete neco, myslite take na nas pro Vas vsechny obycejny plebs. Je mi 69 roku a snad bych mela narok zbytek zivota prozit dustojne a na be zubu a s 5 Kc v kapse. Jak muze doktor ode mne chtit 30,-Kc, kdyz pro mne to znamena mleko a pulku chleba. Ja jsem jeste nevidela doktora, ktery by jezdil ve starem aute. Dnes jste opet odhlasovali, ze nam nepridate…muzete dobre spat ? Ja ne, protoze s temito problemy to nejde. Prece mate take matku, tak si prosim uvedomte jak se ma jednat se starymi lidmi ! Budu se tesit na Vasi odpoved a radu jak dal. Zdravi Vas Jana k.

 2. Paní Peak je ostudou naší politiky.Cpa se do funkcí, aniž by byla kýmkoliv z nás zvolena.LIDEM je podvod a asi i protiústavní, ale náš ústavní soud řeší jen hlouposti, které mu nepřísluší.Pan Rychecký, bývalý komunista nán tedy nepomůže. Vidle nemám a násilím opovrhuju, takže tu dámu vyzývám, aby se sebrala, společně se svým australským manželem odtáhla třeba do té Austrálie a to co nejdřív, neboť se obávám, že příští revoluce už tak sametová nebude.
  Považuju ji za odpornějšího příživníka a karieristu, než je Marek Benda, doktor plzeňských práv a ostudy svého otce, čestného člověka.

  1. Já se Peake zastávat nebudu, ale položme si otázku. Co je lepší zkorumpování odborníci Barták, Vondra nebo úplně nic neznalá Peake? Já to nevím.

   Na druhou stranu pan Rychetský je člověk na svém místě. Mě se líbí jak si každá skupina lidí člověka zařadí jak se mu to hodí. Když rozhoduje v můj prospěch tak je to hodný pán, když ne je to komunista.

   Politika je taková jakou jsme si jí navolili a je to obraz naší společnosti. Já osobně jsem spokojený se svými zástupcem jak na kraji, tak ve sněmovně a tak i v senátu.

 3. Naprostá politická prostitutka,bahno naší politické elity,jiní by zasloužily toto ocenění ale ona předběhla všechny svojí opakovanou prodejností…….tleskám,tleskám,zase jedna sociální pracovnice která nemá brzdu.Nečas sám o sobě je nevýrazná postavička ale s touhle partou prostitutů,Peake,Tluchoř,Šnajdr….atd(REBELOVÉ).A finále nám vrcholí ukřivděný horolezec-bandita Bééééé m se asi vrátí na scénu,asi je potřeba zkušených mafiánů na dokončení velké národní loupeže.Žerte svině,poslední potlesk na tváře se kvapem blíží….

 4. Viděla jsem debatu na Primě – Peak je zrůda, jde ji o koryto, její argumentace je k pláči, ta neodejde, vyhodíte dveřma, vráti se oknem…asi si myslí, že lidi jsou blbí…ale když se masa naštve, tak s tím svým čínanem bude utíkat , kráva

 5. tato nula , politická prostitutka ani nevěděla že ji propouští koropčníky a to je šévkou , kde jsou ty sliby a hlavně skutky o boji s korupcí .Jak je možné že o amnestii věděli jen dva B…, není to už vlastizrada i stím Vaším samo zvolením LIDEM!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.