Tak nám to léto uteklo …

Pomalu se nám léto chýli ke konci a jako každý rok tak nějak rychle uteče. Venkovní teplota je zatím stále vysoká, ale vzduch už je cítít podzimem. Podzim je vůbec takové zvláštní nostalgické období. Na druhou stranu je to čas kdy se opět společnost začíná hýbát lidé se z dovolen vracejí do práce, do školy. S přáteli se organizují večerní procházky a posezení. Navíc žijeme v tom úžasném a krásném městě jako je Praha, která mi za skoro celé léto, které jsem strávil v zahraničí neskutečně chyběla.

Alexandr Sarnavský

Za celé léto jsem na blog nenapsal ani jeden článek. Rozhodl jsem si tentokrát udělat dlouhou dovolenou. Nicméně podzimem se to změní. V hlavě a na papíře mám tolik námětu na články, že mi to snad vystačí pár měsíců. Věřím, že i vy čtenáři jste měli pěkné léto a přeji Vám abyste zažili i krásný podzim.

Blog Sarnavsky.cz zrušen, původní články naleznete zde

K dnešnímu dni jsem ukončil provoz původního blogu, který jsem psal od roku 2007. Od roku 2011 píši na tomto blogu. Vzhledem k stále časté návštěvnosti původního blogu, jsou všechny přístupy z Sarnavsky.cz směrovaný na doménu Osobníblog.cz. Ty nejlepší články byly samozřejmě přesunuty. Zde je seznam přesunutých článků a odkazů na ně:

Neotřelé podoby futonu

Hippa
Hippa křeslo

Máte rádi přírodní matrace futony? A co takhle nějaké nové a neotřelé podoby futonové matrace? Podívejte se na originální spojení tradičního futonu a moderního designu v podobě křesílek. Všechny výhody futonů, jako že se přizpůsobí tvaru těla, jsou vhodné pro alergiky, udrží tělo v suchu, jsou ušité z prodyšných materiálů a dopomáhají tzv. aktivní relaxaci, si zachovávají i křesílka. Pokračování textu Neotřelé podoby futonu

Кто я и почему решил писать на русском языке?

Зовут меня Александр, и я живу в Праге. Много людей, которые со мной знакомятся или меня ещё не так хорошо знают, не замечают одну вещь, которая кому-то кажется  странной, кому-то интересной, а кто-то просто не верит. В чём прикол? Я хорошо разговариваю на русском языке, многие из моих друзей русскоговорящие из России  и других стран СНГ. Pokračování textu Кто я и почему решил писать на русском языке?