Samsung Galaxy S3 – proč si jej nekupovat

Tak po čase je tu opět jeden z těch článků proč si něco nekoupit. Tyto články píši velmi rád, jelikož se pod nimi objeví celkem pestrá diskuze. Tentokrát jsem si vzal na mušku Samsung Galaxy S3. Bezpochyby se jedná o jeden z nejlepších telefonů na trhu. 

Samsung Galaxy SIII
Samsung Galaxy S3

Ovšem jako každé zařízení má i své mínusy. Jaké mouchy má tento Galaxy přiblížím v následujících řádcích. Vše co se zde dočtete je psané z osobní zkušenosti a jednoměsíčním používání přístroje. Pokračování textu Samsung Galaxy S3 – proč si jej nekupovat

Jak fotí Samsung Galaxy S3

Po bezmála měsíčním používání Galaxy S3 jsem se tentokrát zaměřil na kvalitu snímku fotoaparátu. V porovnání s Galaxy S2 jsem našel pár rozdílů, které ovlivňují kvalitu fotografií.

Samsung S3 - zadní kryt
Samsung S3 – zadní kryt

Obě zařízení jak S2 tak i S3 mají 8 Mpx kameru, tedy teoreticky k žádným změnám nedošlo. Já jsem vypozoroval několik zásadních rozdílů, které znatelně ovlivňují kvalitu fotoaparátu. Na praktických příkladech si ukážeme jaké změny Samsung udělal. Pokračování textu Jak fotí Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3 – první dojmy

Tak jsem ke konci léta přesedlal ze Samsung Galaxy S2 na nástupce Galaxy S3. O první zmíněném jsem napsal dva protichůdné články , o které čtenáři projevili veliký zájem (Samsung Galaxy S2 – proč si jej nekupovat a Samsung Galaxy S2 – proč si jej koupit).

Samsung Galaxy SIII
Samsung Galaxy SIII

Nyní se podíváme na nový model, který toho nepochybně skrývá hodně zajímavého. Je to asi tak týden co nový telefon mám k dispozici a za tu dobu jsem již nějaké první dojmy pochytil. Tady tedy jsou. Pokračování textu Samsung Galaxy S3 – první dojmy

Jak si vede HSPA+ od T-mobile? Výsledky z Prahy!

T-mobile od 16. dubna zařadil do své HSPA+ 3G sítě novu rychlost a to až 42 Mbit/s. Ta je zatím podle mapy pokrytí v Mladé Boleslavi, Zlíně a Otrokovicích. V současné době síť umožňuje maximum něco málo přes 21 Mbit/s. Standardně však zákazníci využívají zejména tarify do 10 Mbit/s. Díky mému kolegovi, který tentokrát strávil své pozdní odpoledne na motorce po Praze a s notebookem na zádech, se můžete podívat jak si 3G síť od T-mobile reálně vede v Praze.

T-mobile 3G - Václavské náměstí, Praha
T-mobile 3G – Václavské náměstí, Praha (čas 17:04)

Pro měření byl použit server Speedtest.net, modem Huawei E1750 a obyčejná Twist karta s kreditem 200 Kč. Nejvíce překvapil Václavák se svými 6,64 Mbit/s pro stahování. Jak dopadly ostatní části města se můžete podívat dále. Pokračování textu Jak si vede HSPA+ od T-mobile? Výsledky z Prahy!